Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Камери arrow PANASONIC DMC FZ28E-K
PLAMEN Kaloreks 60FAVORIT 22 - Ј LUX

PANASONIC DMC FZ28E-K
Поголема слика


PANASONIC DMC FZ28E-K


( Panasonic )
Цена: 21.990 ден.
21.330 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики
Резолуција [Mpix] 10,1
Оптички зум 18х
Дигитален зум
Батерија 2хАА / 2хАА rechargable
Тип на мемориска картичка SD/SDHC/MMC
Внатрешна меморија [MB] 50
Снимање на видео клипови да
Снимање аудио да
Репродуцирање видео/аудио да
AV излез да
 

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Дигитални камери (0)
Дигитални фото апарати (1)