Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX CITY CLASIC 4.0 28" - Bel
MAX LADY 4.0 28" - CRVENKappa KAMINOX 60X

MAX CITY CLASIC 4.0 28" - Bel
Поголема слика


MAX CITY CLASIC 4.0 28" - Bel


( MAX )
Цена: 8.490 ден.
7.590 ден.
Со попуст од: 900 ден.

Прашајте не за овој производ

6" Велосипед;Алуминиумски бандажи; Метални предни и задни кочници; Полу алиминиумски рачки за кочници; Заден багажник; Предна корпа; Предно светло со динамо; Задно светло; Пластичен браник за ланец; Полу алиминиумски педали; 6 брзини; Боја: бела, сива, црвена

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)