Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.


PDFПечатењеE-mail
PLAMEN SlavonacKappa FIERA 90SF rc-5

Gorenje ECT6SY2B
Поголема слика


Gorenje ECT6SY2B


( Gorenje )
Цена: 15.990 ден.

Прашајте не за овој производПлоча

Стаклокерамичка плоча

Тајмер

SmartControl

StopGo (пауза)

Одржување на топлина

Сензорско управување на допир

Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување

Брусен раб на плочата

4 Hi-light грејни места
лево напред: Двојна грејна површина 21/12 cm, 2,2 kW,

десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW,

лево назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW,

десно назад: Двојна грејна површина 18/12 cm, 1,7 kW

Сигурносен систем

 

Сигурносен уред

StopGo (пауза)

Можност за заклучување

Сигнализација на преостаната топлина

Технички карактеристики

  

Приклучна моќ(V):

230 V

Димензии (Ш x В x Д):

60 × 5,4 × 51 cm

Мерки за вградување:

56 × 5 × 49 cm

Димензии на амбалажата (Ш x В x Д):

71 × 17 × 63,5 cm

Бруто тежина на апаратот:

10,6 кг

Дизајн:

Црна

EAN Код:

3838942940

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.