Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
VIVAX ACP-12CH35AEDPLAMEN Dora 8 N

Kappa FIERA 60SF rc-5
Поголема слика


Kappa FIERA 60SF rc-5


( Kappa )
Цена: 14.990 ден.
14.240 ден.
Со попуст од: 5.00%

Прашајте не за овој производ • Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 60 см
 • Kуќиште целосно изработено од црно куќиште и предница од прозирно стакло
 • Мулти обоени дугмиња со 5 брзини
 • Тајмер
 • 1 Силен мотор со термо заштита
 • 1 филтер за маснотија
 • Управување на сензор
 • 2x20W халогени сијалички
 • Опционален филтер на активен јаглен
 • Влечна сила 600m3/ h
 • Сила на мотор 340W
 • Димензии кај опцијата од 60 см(ш/д/в) 60/41/44,5
 • Бучност 53 -62 дБ
 •  

  Коментари од купувачи:

  Сеуште нема коментари за овој производ.
  Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.