Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Favorit 1350 blackMAX SuperMAX 16" 4.0

MAKS 3060 INOX
Поголема слика


MAKS 3060 INOX


( MAX )
Цена: 3.790 ден.
3.676 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

 • Мотор: 1 x 125W турбински заштитен мотор
 • Механичка контролна табла со 3 брзини
 • On/ Off пилот сијаличка
 • 2 х 40W лампи
 • Капацитет: 390 m3/h
 • Притисок: 230 Pa
 • Ниво на шум: 52 dBA
 • Можност да се користи со филтер за активен јаглен: 1
 • Ширина: 60 сантиметри
 • Материјал: нер'ѓосувачки челик
 • Боја: инокс
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.