Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
AEG WKL 1503 SMAX GMX 4.0 20" - Pink

Gorenje DF6116E
Поголема слика


Gorenje DF6116E


( Gorenje )
Цена: 5.160 ден.
5.005 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

Куќиште:
Инокс
Сива
Вграден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување:
Преклопник
Механичко управување
Халогенско осветлување: 2 × 28 W
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот:
3
Пречник на одводното црево:
12 cm

Дополнителна опрема

Број на мотори: 2
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Метален филтер: 194499
Јаглен филтер: 646780
Алуминиумски филтер за маснотии

Технички карактеристики

Пречник на одводното црево: 12 cm
Висина на турбината: 17,3 cm
Јачина на моторот: 250 W
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 384 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 316 m³/h
Бучност: 71 dB(A)re 1 pW
Димензии: 59,8 × 29,5 cm
Ширина: 598 mm
Висина (аспиратор без оџак): 17,3 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 66 × 39 × 22,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 9,3 кг
Максимален капацитет на вентилаторот: 550 m³/h
Вградна шема:

Приклучна моќ: 306 W


Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.