Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.


PDFПечатењеE-mail
Gorenje BO75SY2WVivax ACP-12CH35AEMI R32

Vivax ACP-18CH50AER
Поголема слика


Vivax ACP-18CH50AER


( VIVAX )
Цена: 24.990 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 1.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Капацитет: Ладење W 5270
                  Греење W 5570
Енергетска класа: A
Потрошувачка: Ладење W 1643
                        Греење W 1543
Проток на воздух: m3/h 1000
Капацитет на одвлажнување: L/h 1.8
Бучава: Внатрешна единица dB 35-45
             Надворешна единица dB ≤60
Работно подрачје -5оC≤T≤43oC
Авто рестарт Да
Sleep mode Да
Timer: h 24

Останати карактеристики

Димензии / Тежина

Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 315×218×1030
                              Нето тежина kg 12.5
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 590×285×760
                              Нето тежина kg 37.5
Разладувачки медиум
Freon R410A

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.