Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
PRITY ATC W20

FAVORIT 48000 BTU
Поголема слика


FAVORIT 48000 BTU


( Favorit )
Цена: 79.990 ден.
76.990 ден.
Со попуст од: 3.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Капацитет: Ладење W 14000 
                  Греење W 15000  
Енергетска класа: C / B
Потрошувачка: Ладење W 4800
                        Греење W 4750


Бучава: Внатрешна единица dB 54
             Надворешна единица dB ≤63
Работно подрачје -7оC≤T≤43oC
Авто рестарт Да
Sleep mode Да

Останати карактеристики

Димензии / Тежина

Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 1776×540×415
                              Нето тежина kg 52
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 1255×950×410
                              Нето тежина kg 100
Разладувачки медиум
Freon R410A

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.