Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Монтажа - Сплит системFavorit 1350 INOX

Favorit 1350 black
Поголема слика


Favorit 1350 black


( Favorit )
Цена: 3.690 ден.
3.579 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

Куќиште:
ИНОКС
ЦРН
Вграден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување:
Преклопник
Механичко управување
Oсветлување: 2 × 25 W
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот:
3
Пречник на одводното црево:
12 cm
Број на мотори: 2
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Алуминиумски филтер за маснотии
Максимален проток на воздух  500 m³/h


Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.