Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.


PDFПечатењеE-mail
Vivax ACP-18CH50AERPLAMEN 850 GLASS

Vivax ACP-12CH35AEMI R32
Поголема слика


Vivax ACP-12CH35AEMI R32


( VIVAX )
Цена: 24.990 ден.
19.990 ден.
Со попуст од: 5.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Енергетска класа за греење: A++,

Енергетска класа за ладење:A+,

Капацитет на ладење : 3520W(1080-4100)W

SEER коефициент: 6,1,

Капацитет на греење : 3810W(880-4220)W

SCOP коефициент: 4,0,

Еколошки плин: R32,

Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 1237,

Работи на температура од: -15°C≤T≤50°C,

Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 964,

Проток на воздух [m3/h]: 600,

останати карактерситики: timer, Turbo mode, soft start, sleep mode, самодијагностика на грешки, auto mode, auto restart, заштитен вентил на надворешната единица,

Wi Fi Ready, био филтер, LED екран, фитлер против прав

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.