Печатење
Велосипеди arrow MAX MISSY 5.0 24" - PINK
MAX SPORTIVO 5.0 20" SO DISKOVIFAVORIT MBP VL 20

MAX MISSY 5.0 24" - PINK
Поголема слика


MAX MISSY 5.0 24" - PINK


( MAX )
Цена: 7.990 ден.

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 24"
Метален рам: 13"
Гуми Wanda: 24"x 2,35
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Предна вилушка со амортизер
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач -  Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (28)