Печатење
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX WARFARE 5.0 24" - SILVER
Favorit 3159 inoxMAX DIVA 5.0 24" - бел

MAX WARFARE 5.0 24" - SILVER
Поголема слика


MAX WARFARE 5.0 24" - SILVER


( MAX )
Цена: 7.690 ден.
6.921 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 24"
Големина на рам: 14"
Рам: метален
Гуми Wanda: 24" x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: V-brake алуминиумски

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.