,

МАКС СИТИ КЛАСИК 5.0 ПЛАВ 28″

Max
Availability:

Нема на залиха


Големина на тркала: 28″
Тенко ѕиден метален рам: 17″
Гуми Wanda: 28″ (Black) 700*32C
Рачки за кочници: алуминиумски рачки
седиште: Vader Comfort со М6 Qick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake

10.290 ден

Нема на залиха

Бренд

Големина на тркало

28"

Големина на тркала: 28″
Тенко ѕиден метален рам: 17″
Гуми Wanda: 28″ (Black) 700*32C
Рачки за кочници: алуминиумски рачки
седиште: Vader Comfort со М6 Qick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач –  Shimano Rear 6 Speed
Шифтери на заден менувач – Shimano Rear 6 Speed
Педали: полу метални со лагери
Браници: Метални
Предна корпа
Заден багажник
Предно и задно светло
Браник на ланец