-10%
,

ALPHA 32D5 THS

Alpha
Availability:

Нема на залиха


 • Резолуција:(1366 x 768)
 • Quad core процесор
 • NETFLIX/YOUTUBE
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T/T2

8.990 ден 9.990 ден

Нема на залиха

 • 32″(81cm) HD LED SMART TV
 • Резолуција:(1366 x 768)
 • Quad core процесор
 • HDR 10
 • Dolby audio
 • Audio output 2×8 W
 • NETFLIX/YOUTUBE
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T/T2
 • Вграден Wi-Fi
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED