-7%
,

ALPHA 43 G7 NFS

Alpha
Availability:

Нема на залиха


 • Големина: 43″ (108 см)
 • Резолуција: Full HD (1920×1080)
 • HDR 10
 • Dolby audio
 • Гаранција – 24 месеци

13.990 ден 14.990 ден

Нема на залиха

ALPHA 43 G7 NFS
 • 43″(108cm) FHD LED SMART TV
 • Резолуција:(1920 x 1080)
 • HDR 10
 • Dolby audio
 • Audio output 2×8 W
 • NETFLIX/YOUTUBE
 • 3x HDMI1.4, Mini AV Input, CI Slot, Ear Phone 3.5mm, Digital Audio Out, RF Antenna, 2x USB 2.0 LAN
 • DVB-C/T/T2
 • Вграден Wi-Fi
Резолуција

Дијагонала

43"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED

Бренд

 • 43″(108cm) FHD LED SMART TV
 • Резолуција:(1920 x 1080)
 • HDR 10
 • Dolby audio
 • Audio output 2×8 W
 • NETFLIX/YOUTUBE
 • 3x HDMI1.4, Mini AV Input, CI Slot, Ear Phone 3.5mm, Digital Audio Out, RF Antenna, 2x USB 2.0 LAN
 • DVB-C/T/T2
 • Вграден Wi-Fi