-18%
, ,

BEKO BCHA275K2S

Beko

 • Енергетска класа: A+
 • Нето капацитет: 262l
 • Димензии (ШxВxД): 55 × 178 × 54 cm

20.990 ден 25.490 ден

Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

 • Semi NoFrost
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:262L
 • Капацитет на фрижидерот:193L
 • Капацитет на замзнување:69L
 • Автономна работа до 13h
 • Капацитет на замрзнување:4kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:286kWh
 • Ниво на бучава:40dB
 • Димензии:178x55x54cm