-8%
, ,

BEKO BCNA 275 E2 S

Beko

 • Енергетска класа: A+
 • Нето капацитет: 254l
 • Димензии (ШxВxД): 54 × 177 × 54 cm

26.690 ден 28.990 ден

Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

 • NeoFrost
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:254L
 • Капацитет на фрижидерот:185L
 • Капацитет на комората:69L
 • Капацитет на замрзнување:3.5kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:320kWh
 • Ниво на бучава:40dB
 • Димензии:177x54x54cm