-8%
, ,

BEKO BCSA285K2S

Beko

  • Енергетска класа:A+
  • Нето капацитет:271L
  • Димензии:(ШxВxД)178x55x54cm

17.490 ден 18.990 ден

Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

  • Автоматско одмрзнување
  • Енергетска класа:А+
  • Капацитет на фрижидерот:198L
  • Антибактериска заштита
  • Потрошувачка на енергија годишно:128kWh
  • Ниво на бучава:39dB
  • Димензии:122x54x54cm