-5%
, ,

BEKO BCSA285K2SN

Beko

 • Енергетска класа:F
 • Нето капацитет:271L
 • Димензии:(ШxВxД)177.5x54x54.5cm

17.990 ден 18.990 ден

 • Комбиниран фрижидер за вградување
 • MinFrost®t
 • Led Illumination®
 • Реверзибилна врата
 • Кристални полици со висока отпорност
 • Енергетска класа:F
 • Нето капацитет:271L
 • Простор за ладилник:193L
 • Волумен на одделот за замрзнувач:78L
 • Kапацитет на замрзнувањ:3.6/24kg
 • Потрошувачка на енергија годишно:281kWh
 • Дневна потрошувачка на енергија:0.8kWh
 • Ниво на бучава:37dB
 • Димензии:177.5x54x54.5cm
Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm