-9%
, ,

BEKO BDSA250K2S

Beko

 • Енергетска класа: A+
 • Нето капацитет: 220l
 • Димензии (ШxВxД): 54 × 145 × 53.5 cm

14.490 ден 15.990 ден

Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

 • Енергетска класа:А+
 • Нето капацитет: 220L
 • Капацитет на фрижидерот:176L
 • Капацитет на комора:44L
 • Внатрешна комора
 • Автономна работа:16h
 • Капацитет на замрзнување:3kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:243kWh
 • Ниво на бучава:38dB
 • Димензии:145x54x53.5cm