, ,

BEKO BU1152HCA

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:107 L
 • Димензии:(ШxВxД): 82x60x55cm

18.990 ден

Нема на залиха

 • Фрижидер за вградување
 • Автоматско одмрзнување
 • Енергетска класа:А+
 • Нето капацитет:107L
 • Капацитет на фрижидерот:92L
 • Капацитет на замрзнувачот:15L
 • Капацитет на замрзнување:2кg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:175kWh
 • Ниво на бучава:39dB
 • Димензии:82x60x55cm
Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

до 85cm