, ,

BEKO DSA240K21W

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:223L(177/46)
 • Димензии:147x54x60cm

14.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 86cm до 159cm

Енергетска ефикасност

A

 • Фрижидер со две врати
 • Автоматско одмрзнување
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:223L
 • Капацитет на фрижидерот:177L
 • Капацитет на замрзнувачот:46L
 • Капацитет на замрзнување:4kg/24
 • Потрошувачка на енергија годишно:226kWh
 • Ниво на бучава:40dB
 • Димензии:147x54x60cm