-15%
, ,

BEKO GN162341XBRN

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • ProSmart Инвертер компресор
 • Енергетска класа:E
 • Нето капацитет:571L(368/203)
 • Димензии:179x91x70.5сm

67.990 ден 79.990 ден

Нема на залиха

 • ProSmart Инвертер компресор
 • NeoFrost ™ двојно ладење
 • Диспанзер за вода
 • FastIce® –  Мраз за 40 минути
 • Мраз + – Автоматска машина за мраз
 • HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините подолго
 • EverFresh + – Овошје и зеленчук свеж до 30 дена
 • CoolRoom® – Свежо месо, риба и млечни производи подолго
 • Метална полица за шишиња
 • LED осветлување®
 • Режим на одмор
 • Енергетска класа:E
 • Нето капацитет:571L
 • Капацитет на фрижидерот:368L
 • Капацитет на замрзнувачот:203L
 • Капацитет на замрзнување:13kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:325,5kWh
 • Дневна потрошувачка на енергија:1.3kWh
 • Ниво на бучава:36dB
 • Димензии:179x91x70.5сm
Бренд

Ширина

91cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

Енергетска ефикасност

E