-8%
, ,

BEKO HS221520

Beko
Availability:

Нема на залиха


  • Енергетска класа:A+
  • Нето капацитет:205L
  • Потрошувачка на енергија годишно:235KWh

11.990 ден 12.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Ширина

75cm

Енергетска класа:A+

Нето капацитет:205L

Капацитет на замрзнување:12kg/24h

1 жичанa корпa

Потрошувачка на енергија дневно:0.575kWh

Потрошувачка на енергија годишно:235KWh

Ниво на бучава:42dBДимензии:86x75x73cm