-5%
, ,

BEKO LBI3001

Beko

 • Енергетска класа: A+
 • Нето капацитет: 308l
 • Димензии (ШxВxД): 54 × 177 × 54 cm

18.990 ден 19.990 ден

Бренд

Ширина

55cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

 • Фрижидер за вградување
 • Автоматско одмрзнување
 • Енергетска класа:А+
 • Капацитет на фрижидерот:308L
 • Потрошувачка на енергија годишно:146kWh
 • Антибактериска заштита
 • Ниво на бучава:34dB
 • Димензии:177x55x55cm