-8%
, ,

BEKO RCNA366 E40 LZXR

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:A+++
 • Нето капацитет:324L(215/109)
 • Димензии:186x60x66cm
 • No Frost
 • Капацитет на замрзнување:6kg/24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:180kWh

32.990 ден 35.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Ширина

60cm

Висина на фрижидер

од 180cm до 199cm

Енергетска ефикасност

A+++

Инвертер мотор

Да

 • No Frost
 • ProSmart Invert Compressor
 • Енергетска класа:A+++
 • Нето капацитет:324L
 • Капацитет на фрижидерот:215L
 • Капацитет на замрзнувачот:109L
 • Потрошувачка на енергија годишно:180kWh
 • Капацитет на замрзнување:6kg/24h
 • Ниво на бучава:37dB
 • Димензии:185x60x66cm