-10%
, ,

BEKO RSSA 290M21W

Beko

Енергетска класа: A+
Бруто капацитет: 286 l
Димензии: 59.5x151x60

14.390 ден 15.990 ден

Бренд

Ширина

60cm

Висина на фрижидер

од 120 до 180 cm

Енергетска ефикасност

A+

Енергетска класа: А+
Димензии (ШxВxД): 59,5 x 151 x 60 cm
Боја: Бела боја
Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
Вкупен нето капацитет: 286 l
Осветлена внатрешност
Годишна потрошувачка на енергија на  25°C: 136 kWh
Бучност: 42 dB(A)re1pW
тежина на апаратот: 48 kg