-21%
, ,

BEKO WTV 8744 XDW

Beko

 

 • Енергетска класа:А+++ (-10)
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Димензии:84x60x54cm

25.990 ден 32.990 ден

 

 • ProSmart inverter мотор
 • Полнење:фронтално
 • Aquawave
 • Auto dose
 • Енергетска класа:А+++ (-10)
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Програми:16
 • Одложен почеток
 • Hygiene20
 • Нега на волнени ткаенини
 • Потрошувачка на вода годишно:10560L
 • Потрошувачка на енергија годишно:175kWh
 • Ниво на бучење:51/74dB
 • Димензии:84x60x54cm
Бренд

Брзина на центрифуга

1400

Капацитет(kg)

9kg

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

A+++