, ,

BEKO WTV9636 XS0

Beko
Availability:

Нема на залиха


 

 • ProSmart inverter мотор
 • Енергетска класа:А+++ (-10%)
 • Капацитет:9kg
 • Вртежи:1200 врт./min

27.990 ден

Нема на залиха

 • Машина за перење
 • ProSmart inverter мотор
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:А+++ (-10%)
 • Капацитет:9kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Одложен почеток
 • Digital Display
 • Bluetooth Connectivity
 • Потрошувачка на вода годишно:10559L
 • Потрошувачка на енергија годишно:195kWh
 • Ниво на бучава:53/72dB
 • Димензии:64x60x84
Бренд

Брзина на центрифуга

1200

Капацитет(kg)

9kg

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

A