-4%
, ,

BEKO WUE 8736 XST

Beko

 • Енергетска класа:А+++ (-10%)
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • ProSmart inverter мотор
 • Полнење:фронтално
 • Aquawave
 • Програми:15
 • Одложен почеток
 • Bluetooth
 • Hygiene20
 • Нега на волнени ткаенини
 • Потрошувачка на вода годишно:10559L
 • Потрошувачка на енергија годишно:175kWh
 • Димензии:84x60x55cm

22.990 ден 23.990 ден

Бренд

Брзина на центрифуга

1400

Капацитет(kg)

8kg

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

A+++

 • Енергетска класа:А+++ (-10%)
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1400 врт./min