, ,

BEKO WUE6511BS

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:E
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Одложен почеток:3-6-9ч
 • Потрошувачка на енергија годишно:152kWh
 • Потрошувачка на вода годишно:8.799L
 • Ниво на бучава:60/72dB
 • Димензии:84x60x45cm

17.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Брзина на центрифуга

1000

Капацитет(kg)

6kg

Инвертер мотор

Не

Енергетска ефикасност

E

 • Енергетска класа:E
 • Капацитет:6kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Димензии:84x60x45cm