, ,

BEKO WUE7536XA

Beko
Availability:

Нема на залиха


 • Полнење:фронтално
 • Prosmart Inverter мотор
 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Дигитален дисплеј
 • AquaWave®
 • функција Fast+
 • Блутут врска
 • Годишна потрошувачка на вода:9899L
 • Одложен почеток
 • Ниво на бучава:55/72dB
 • Димензии:84x60x50cm

23.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Брзина на центрифуга

1000

Капацитет(kg)

7kg

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

A

 

 • Prosmart Inverter мотор
 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1000 врт./min
 • Програми:15
 • Дигитален дисплеј
 • AquaWave®
 • Ниво на бучава:55/72dB
 • Димензии:84x60x50cm