-17%
, ,

BEKO WUE7636XCM,

Beko

 • Енергетска класа:A+++(-10)
 • Капацитет:7kg Програми:15
 • Вртежи:1200 врт./min HomeWhiz®
 • Ниво на бучава:55/73dB
 • Димензии:84x60x49cm

24.990 ден 29.990 ден

 • Prosmart Инвертер мотор
 • Полнење:фронтално
 • SteamCure™
 • HomeWhiz® – Bluetooth
 • Aquawave®
 • OptiSense®
 • Aquafusion®
 • Дигитал дисплеј
 • Енергетска класа:A+++(-10)
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Функциja за предперење
 • Одложен почеток
 • Заклучување за деца
 • Потрошувачка на енергија:156kWh
 • Потрошувачка на вода:9899L
 • Ниво на бучава:55/73dB
 • Димензии:84x60x49cm
Бренд

Брзина на центрифуга

1200

Капацитет(kg)

7kg

Инвертер мотор

Да

Енергетска ефикасност

A+++