-52%
, ,

FUEGO 32EL610 ANDT

Fuego

 • 32″(81cm) HD ready SMART LED TV
 • Резолуција:1280×720
 • AndroidTV
 • 60Hz CMP
 • 2xHDMI,1xUSB
 • DVB-T/C/T2
 • Вграден Wi-Fi

5.790 ден 11.990 ден

 • 32″(81cm) HD ready SMART LED TV
 • Резолуција:1280×720
 • AndroidTV
 • 60Hz CMP
 • 2xHDMI,1xUSB
 • DVB-T/C/T2
 • Вграден Wi-Fi
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Да

Технологија на дисплејот

LED