, ,

FUEGO CT-6503 A

Fuego
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност на моторот (max): 400 W
  •  Број на брзини за лесно ракување: 5

1.190 ден

Нема на залиха

Моќност

400 W

Бренд

  • Moќност:400W
  • 5 брзини
  • Турбо функција
  • 2 пара маталки