-17%
, ,

FUEGO WMF 71223

Fuego
Availability:

Нема на залиха


 

 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:23
 • Child Lock
 • Потрошувачка на вода годишно:10.000L
 • Потрошувачка на енергија годишно:197kWh
 • Ниво на бучава:59/76dB
 • Димензии:85x60x47cm

9.990 ден 11.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Брзина на центрифуга

800

Капацитет(kg)

7kg

Инвертер мотор

Не

Енергетска ефикасност

A+

 • Машина за перење
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:А++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:23
 • Child Lock
 • Потрошувачка на вода годишно:10.000L
 • Потрошувачка на енергија годишно:197kWh
 • Ниво на бучава:59/76dB
 • Димензии:85x60x47cm