-7%
, ,

GORENJE BO76 SYW

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа: A+
 • Боја: Бела
 • Употреблив волумен на рерната: 71 l

22.990 ден 24.590 ден

Нема на залиха

 • Gorenje Simplicity Collection 2.1
 • Енергетска класа: A+
 • Боја: Бела
 • Боја на рачката: Сива
 • Материјал на управувачката плоча: Стакло
 • Мултифункционална рерна (BigSpace) – 71 l Најголема употреблива
  површина за печење (SiperSize)
 • Употреблив волумен на рерната: 71 l
 • Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува
 • HomeMade Plus облик на рерната: HomeMade Plus облик на рерната
 • Совршен грил (PerfectGrill)
 • Механичко управување
 • Облик на копчињата: Ергономски копчиња
 • AdaptBake: Интелигентен систем на помнење
 • Начини на загревање:
 • Глатко затвoрање на вратата (GentleClose)
 • Истовремено печење на повеќе нивоа
 • Осветлување на рерната: Осветлување
 • 1 длабока емајлирана тава за печење
 • 1 плитка емајлирана тава за печење
 • Решетка на рерната
 • Телескопски водилки на 2 нивоа со делумно извлекување
 • Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
 • Динамичко ладење на рерната (DC DynamicCooking)
 • Тројно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CoolDoor)
 • Чистење со AquaClean функција
 • Каталитички филтер за вентилаторот
 • Силвермат-емајл (SilverMatte)
 • Потрошувачка на електрична енергија: 0,69 kWh (Вентилаторска), 0,94 kWh (конвенционална)
 • Моќност на инфра грејачот: 2.700 W
 • Приклучна моќ-струја: 3,3 kW
 • Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 63,5 × 66 × 68 cm
 • Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-56,8 × 58,3-60× 55 cm
 • Нето тежина на апаратот: 33,8 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 35,8 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W
 • Приклучна моќ: 3.300 W
Бренд