, , ,

GORENJE H17BY

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Подобрена влажност во просторијата
 • Подобрен квалитет на воздухот
 • Капацитет на резервоарот: 1,7 l

2.890 ден

Нема на залиха

 • Подобрена влажност во просторијата
 • Подобрен квалитет на воздухот
 • Капацитет на резервоарот: 1,7 l
 • Ultra sonic технологија
 • Пареа: Ладна пареа
 • Модерен дизајн
 • Син индикатор
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Бучност: 35 dB(A)re1pW
 • Должина на приклучен кабел: 1,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 34 × 21 × 15 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36,8 × 24,5 × 17,8 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 2,2 kg
 • Приклучна моќ: 30 W
Бренд