, ,

Gorenje HBX1000XE

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност: 1000 W
  • Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Додаток за миксање
  • Куќиште: Пластика + метал
  • Боја: Инокс

3.690 ден

Бренд

Моќност на моторот (max): 1.000 W
DC мотор за економична употреба и долготрајност
Тивка работа (SilentPower)
Лесно чистење
Вклучување со притискање на копче
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Прицврстување со навртување
Едноставна употреба
Пригоден за подготовка на каши
Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Додаток за миксање
Капацитет на садот за мешање и месење: 0,6 l
Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Ефикасно четиристрано сечило
Куќиште: Пластика + метал
Боја: Инокс
Должина на приклучен кабел: 0,8 m
Димензии (ШxВxД): 18,7 × 40,6 × 18,7 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39,2 × 27,8 × 34,2 cm
Нето тежина на апаратот: 1,8 kg
Бруто тежина на апаратот: 2,4 kg
Приклучна моќ: 1.000 W