-22%
, ,

GORENJE HBX601W

Gorenje

 • Блендер Моќност 600 W
 • Бела боја
 • Посуда за мерење
 • Капацитет на посуда: 0,7 л
 • Мерица: мерна посуда
 • Едноставно чистење

1.050 ден 1.350 ден

Бренд

Моќност

600 W

 • Моќност на моторот (max): 600 W
  DC мотор за економична употреба и долготрајност
  Тивка работа (SilentPower)
  Лесно чистење
  Вклучување со притискање на копче
  Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
  Прицврстување со навртување
  Едноставна употреба
  Пригоден за подготовка на каши
  Додаток блендер: Додаток за сецкање, Сад за миксање
  Капацитет на садот за мешање и месење: 0,7 l
  Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
  Ефикасно четиристрано сечило
  Куќиште: Пластика + метал
  Боја: Бела боја
  Должина на приклучен кабел: 1,1 m
  Димензии (ШxВxД): 5,1 × 39 × 7,5 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20 × 21,4 × 13 cm
  Нето тежина на апаратот: 0,9 kg
  Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg
  Приклучна моќ: 600 W