-10%
,

Gorenje HD203BG

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


Moжност за закачување
Регулација на брзината: 2
Приклучна моќ: 2.000 W

1.395 ден 1.550 ден

Нема на залиха

Бренд

Боја

Сина

Дополнителна нега со јонизатор
Копче за ладен воздух
Филтер кој се отстранува
Moжност за закачување
Едноставна механичка контрола
Регулација на брзината: 2
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Куќиште: Пластично
Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна
употреба
Приклучна моќ: 2.000 W
Бучност: 78 dB(A)re1pW
Приклучна моќ(V): 220-240 V
Должина на приклучен кабел: 180.0.0 m
Димензии (ШxВxД): 22 × 28..50 × 8..50 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22..80 × 29..80 × 9..50 cm