, ,

Gorenje M450W

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност на моторот (max): 450 W
  •  Број на брзини за лесно ракување: 5
  •  AC мотор за сигурно работење

1.890 ден

Нема на залиха

Моќност

450W

Бренд

Моќност на моторот (max): 450 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Простор за сместување на кабелот

Куќиште: Пластично

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,4 m

Димензии (ШxВxД): 20,9 × 16,1 × 8,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,9 × 16,1 × 8,7 cm

Нето тежина на апаратот: 1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg

Приклучна моќ: 400 W