-12%
, ,

Gorenje M450WS

Gorenje

  • Моќност на моторот (max): 450 W
  •  Број на брзини за лесно ракување: 5
  •  AC мотор за сигурно работење
  • Капацитет на садот за мешање и месење: 2 l

3.250 ден 3.690 ден

Моќност

450W

Бренд

Моќност на моторот (max): 450 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Долготраен пластичен сад за мешање

Капацитет на садот за мешање и месење: 2 l

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,5 m

Димензии (ШxВxД): 31,5 × 27,7 × 28,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31 × 22,8 × 25,4 cm

Нето тежина на апаратот: 3,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,4 kg

Приклучна моќ: 400 W