-20%
,

Gorenje SVC216FGD

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 

  • Моќност 125W
  • Пластичен сад
  • За суво чистење
  • Трајност на батеријата: 60 мин
  • 2 во 1
  • 1 Хепа филтер

6.390 ден 7.990 ден

Нема на залиха

Бренд

Моќност

125 W

тип на правосмукалка

FREESTYLE
Пластичен сад
За суво чистење
Безжична употреба
Трајност на батеријата: 60 мин.
Број на додатоци: 2
Проток на воздух: 12 L/s
2 во 1
1 Хепа филтер
Контролно светло за полнење на батерија
Време на полнење: 6 h
Индикатор за наполнета батерија
Управувачка локација: Контрола на апаратот
Рачно
SoftStart тивко палење на моторот
Додатоци: 2
LED Осветлување
Број на тркала: 4
Гумирани тркалца
Бучност: 78 dB(A)re1pW
Номинална моќност: 21,6 V
Димензии (ШxВxД): 26 × 118 × 17 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 63 × 16 cm
Нето тежина на апаратот: 2,5 kg
Бруто тежина на апаратот: 4,5 kg
Приклучна моќ: 125 W