-24%
, ,

HISENSE 50 A7100F

Hisense

 • 50″(127cm) 4k UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Индекс на критериуми за слика(PCI):1800
 • HDR технологија: HDR10
 • 2 години гаранција

20.990 ден 27.490 ден

HISENSE 50 A7100F
 • 50″(127cm) 4k UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • DLED:Технологија на позадинско осветлување
 • Индекс на критериуми за слика(PCI):1800
 • HDR технологија: HDR10
 • HLG технологија
 • Звучна технологија:DTS Studio Sound
 • Излезна јачина на звук: 2×8 W
 • Netflix / YouTube / Prime Video
 • Web Browser Odin 2.10
 • UHD AI Upscaler
 • HDR, HLG
 • Оперативен систем:VIDAA
 • Bluetooth
 • 3x HDMI, 2x USB, LAN,CI slot
 • DVB-C/T2/S2
 • 2 години гаранција
 • Вграден Wi-Fi
Бренд

Дијагонала

50"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да

Резолуција