,

HISENSE 55 A7300F

Hisense
Availability:

Нема на залиха


 • 55″(139.7cm) 4k UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Quad Core процесор
 • DLED:Технологија на позадинско осветлување
 • HDR технологија: HDR10
 • HLG технологија
 • 2 години гаранција

29.990 ден

Нема на залиха

HISENSE 55 A7300F
 • 55″(139.7cm) 4k UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Quad Core процесор
 • DLED:Технологија на позадинско осветлување
 • HDR технологија: HDR10
 • HLG технологија
 • Звучна технологија:DTS Studio Sound
 • Излезна јачина на звук: 2×8 W
 • Netflix / YouTube / Prime Video
 • Оперативен систем:VIDAA
 • Bluetooth
 • HDMI,USB, LAN,CI slot
 • DVB-C/T2/S2
 • Вграден Wi-Fi
 • 2 години гаранција
Бренд

Дијагонала

55"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да

Резолуција