,

KENWOOD HB 751

Kenwood
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност на моторот (max):700 W
  • 2 години гаранција

5.700 ден

Бренд

Моќност

700 W

Боја: црвена
Моќност: 700 W
Број на брзина: 5
Материјал на куќиште: алуминиум
Дел за чување на кабел
Дроби мраз
Нож за блендирање од  инокс
Делот за блендирање се мие во машина за садови