-23%
,

LG 32LK510B

LG
Availability:

Нема на залиха


  • 32″(82cm) HD Ready LED TV
  • Резолуција:(1366 x 768)
  • DVB-T2/C/S2
  • HDMIx2, USBx1, CI+, Component, Composite

9.990 ден 12.990 ден

Нема на залиха

  • 32″(82cm) HD Ready LED TV
  • Резолуција:(1366 x 768)
  • DVB-T2/C/S2
  • HDMIx2, USBx1, CI+, Component, Composite
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Не