-13%
,

LG 43UM7100 PLB

LG
Availability:

Нема на залиха


 • 43″(108cm) 4K UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Quad-core processor
 • Artificial Intelligence LG ThinQ AI
 • Active HDR
 • WebOS Smart TV
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T2/S2

20.790 ден 23.990 ден

Нема на залиха

 • 43″(108cm) 4K UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Quad-core processor
 • Artificial Intelligence LG ThinQ AI
 • Active HDR
 • WebOS Smart TV
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T2/S2
 • Вграден Wi-Fi
Бренд

Резолуција

Дијагонала

43"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да