-15%
,

LG 49UM7400 PLB

LG

 • 49″(124cm) 4K UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Quad-core processor
 • LG ThinQ AI
 • 4K Active HDR
 • WebOS Smart TV
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T2/S2
 • Вграден Wi-Fi
 • 5 години гаранција

25.490 ден 29.900 ден

 • 49″(124cm) 4K UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Quad-core processor
 • LG ThinQ AI
 • 4K Active HDR
 • WebOS Smart TV
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T2/S2
 • Вграден Wi-Fi
 • 5 години гаранција
Бренд

Резолуција

Дијагонала

49"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да